V roce 2000 se objevily první články o nové metodě, která byla namířena proti chronickým nemocem a přinášela velké možnosti prevence. Preparáty MUDr. Jonáše jsou namířeny proti různým druhům toxinů. Toxiny jsou označeny jako příčina poruch fungování všech systémů v organismu. Od té doby vznikly různé „detoxy“ pomocí diet, vitamínů či léčivých bylin. Objev MUDr. Jonáše, sestrojit detoxikační preparáty pomocí léčivých bylin a příslušných informací – pokynů, přenášených elektromagnetickým polem zůstal nepřekonaný. Předností systému je naprostá cílenost pokynů, silný účinek a kontrola výsledku. MUDr. Josef Jonáš svůj systém stále vyvíjel a v současné době zmapoval lokality, druhy a spojil je do map, které zobrazují příčiny různých nemocí. Jelikož jde o metodu holistickou, neboli celostní, škála detoxikačních preparátů zahrnuje nejrůznější problémy – kožní, psychické, či interní, oční, ušní a mnohé další. Úžasné jsou preventivní možnosti. Především práce s imunitním systémem přináší nečekané možnosti. Odpadá tak užívání antibiotik kolem dokola, zvyšuje se vitalita, mizí poruchy chování.

Detoxikace je samozřejmě proces, nejde o jednorázové užívání preparátů, jak jsme zvyklí z farmakologie. Snad se jednou naplní představa MUDr. Jonáše a detoxikace se stane součástí hygieny, péče o vnitřní prostředí člověka. Nejčastější problémy, se kterými se lidé na naší detoxikační poradnu obrací, se týkají: kůže, psychiky, ztráty vitality, poruch imunity, bolesti končetin, páteře, migrény, alergie, astma, autoimunitní choroby, problémy zažívací, záněty močových cest a další. Věk není rozhodující. Detoxikační preparáty se dají aplikovat jak ústy, tak na kůži.

V roce 2018, po několika létech péče o uzavřenou skupinu pacientů, otevírá MUDr. Josef Jonáš svoji poradnu pro nové zájemce o detoxikační terapii. Zájem můžete projevit na email: jonas.recepce@seznam.cz spolu se stručným popisem problému a telefonem na vás. Podle objednání nás pak můžete navštívit a svůj problém s MUDr. Jonášem probrat.

CategoryDetoxikace

© 2016 MUDr. Josef Jonáš - poradna celostní medicíny

Vytvořil IMCerny.com